ANKIETA dla mieszkańców Doliny Karpia

header

W związku z trwającymi pracami nad branżową rybacką lokalną strategią rozwoju Doliny Karpia na lata 2014-2020 przedstawiamy Państwu ankietę stanowiącą pierwszy krok w planowaniu tego rozwoju. 

Celem niniejszej ankiety jest uzyskanie informacji na temat obszaru 10 gmin (Brzeszcze, Brzeźnica, Kęty, Osiek, Oświęcim, Polanka Wielka, Przeciszów, Spytkowice, Tomice, Zator), zwanym dalej Doliną Karpia, jego atrakcyjności turystycznej, świadomości mieszkańców w zakresie potencjału społeczno-gospodarczego obszaru oraz identyfikacji z marką Doliny Karpia.

Ankieta skierowana jest do mieszkańców powyższych gmin. Czas jej wypełnienia nie powinien przekroczyć więcej niż 20 minut.

Pozyskane dzięki Państwa zaangażowaniu informacje posłużą do opracowania jednych z kluczowych rozdziałów nowej strategii rozwoju Doliny Karpia: Diagnozy obszaru i Analizy SWOT. Państwa opinia jest dla nas bardzo ważna. Zapraszamy do udzielenia krótkich odpowiedzi i z góry dziękujemy za udział w badaniu.


Ankietę można wypełnić TUTAJ


Zarząd Stowarzyszenia Dolina KarpiaIWIWSatartlapGoogle bookmarkDel.icio.usTwitterLinkter.huvipstart.huFacebookMyspace bookmarkDiggUrlGuru.huBlogter.huMyspace bookmark