W tej niewielkiej wiosce mają własne... radio internetowe

O miejscowości Nowa Wieś znów jest głośno… Tym razem za sprawą Adriana Szymalskiego - pomysłodawcy i zarazem spikerem nowego radia internetowego. Pierwszą audycję Radia Nowa Wieś w gminie Kęty nadano w sobotę 27 grudnia, w godzinach wieczornych.

Trwała pełne dwie godziny. Słuchacze mieli okazję posłuchać utworów takich zespołów muzycznych, jak: Breht, Serso, Indygo Amarant, Karina, Blu’Ska, Dum Dum, czy Illegalreflection. Mowa o pierwszej audycji Radia Nowa Wieś w gminie Kęty, którą nadano w sobotę 27 grudnia o godzinie 20.00. Dodajmy, że osoby słuchające historycznej audycji mogły przesyłać swoim bliskim i znajomym pozdrowienia.

Pomysłodawcą nowego radia internetowego i jednocześnie osobą prowadzącą słuchowisko jest Adrian Szymalski. Jak się dowiadujemy, o stworzeniu radia w miejscowości z której pochodzi (i w której mieszka na co dzień) myślał już od kilkunastu lat.

Czy teraz śladem Nowej Wsi będą podążały również inne miejscowości z naszego regionu…? Kto wie, o czym jeszcze przyjdzie nam kiedyś nie tylko przeczytać, ale i posłuchać…

/Fot. Nowa Wieś w gminie Kęty/

IWIWSatartlapGoogle bookmarkDel.icio.usTwitterLinkter.huvipstart.huFacebookMyspace bookmarkDiggUrlGuru.huBlogter.huMyspace bookmark