Tandemy dziennikarskie do boju - oby tylko ryb nie zabrakło...

Za tydzień, a dokładnie 5 października, na łowisku Podolsze podczas Wielkich Zatorskich Żniw Karpiowych zaplanowano Ogólnopolskie Zawody Wędkarskie Dziennikarzy - Dolina Karpia 2014. Organizator imprezy proponuje dziennikarzom rozrywkę nietypową, bowiem zbiorową - do udziału w konkursie rozpoczynającym się tuż przed południem zaprasza dwójki dziennikarzy. Czy taka formuła pozwoli czerpać pełną radość z wędkowania...? A co na to ryby...? No tak - ryby głosu nie mają...

Pomysł świetny, ale czegoś chyba jednak w nim brakuje... Ci, którzy wędkują wyłącznie dla relaksu i spokoju potrzebują zwykle ciszy i osamotnienia, z kolei ci, którzy czerpią radość głównie z połowów, oczekują połowu. Czy zdołają więc tego doświadczyć uczestnicy Ogólnopolskich Zawodów Wędkarskich Dziennikarzy - Dolina Karpia 2014...? Oby tak, choć wędkarze, którzy znają już regulamin niedzielnej (5 października) imprezy, mogą być nieco innego zdania.

Organizatorem wspomnianych zawodów jest Stowarzyszenie Dolina Karpia. Konkursowy połów ryb rozpocznie się o godzinie 11.00, na łowisku Podolsze.

Podkreślmy, że wydarzenie to będzie jedną z atrakcji podczas tegorocznych Wielkich Zatorskich Żniw Karpiowych (zobacz tutaj), które zaplanowano właśnie w niedzielę 5 października.

IWIWSatartlapGoogle bookmarkDel.icio.usTwitterLinkter.huvipstart.huFacebookMyspace bookmarkDiggUrlGuru.huBlogter.huMyspace bookmark