No zmalujże coś... z myślą o konkursie „Zdrowo – bezAlkoholowo”

Czy z początkiem września musi kojarzyć się nam tylko inauguracja nowego roku szkolnego - ewentualnie nowa ramówka w telewizji...? Warto wiedzieć, że jest to również dobry czas na realizację ciekawych inicjatyw - takich choćby jak projekt „Zdrowo – bezAlkoholowo”, który realizowany jest przez wadowickie Stowarzyszenie "Dać Szansę", wsparane tu finansowo przez Województwo Małopolskie.

Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych "Dać Szansę" z Wadowic gorąco zachęca dzieci do udziału w konkursie plastycznym „Zdrowo – bezAlkoholowo”. Konkurs adresowany jest do młodych (w wieku od 7. do 16. lat) mieszkańców powiatu: oświęcimskiego, wadowickiego oraz suskiego.

- Wystarczy przygotować pracę plastyczną dotyczącą szkodliwego wpływu alkoholu na zdrowie oraz (lub) przeciwdziałania problemom alkoholowym. Prace przekazane na konkurs muszą być pracami własnymi, wykonanymi dowolną techniką w formacie A4 lub A3. Laureaci konkursu otrzymają upominki, a ich prace plastyczne zostaną wykorzystane w projektach kalendarzy na rok 2015 - mówi nam Marzena Pawińska z wadowickiego Stowarzyszenia "Dać Szansę".

Pomysł na tak ciekawą formułę konkursu plastycznego został doceniony i wsparty finansowo przez Województwo Małopolskie. Więcej informacji o projekcie „Zdrowo – bezAlkoholowo” zamieszono na stronie internetowej organizatora konkursu (zobacz tutaj).

IWIWSatartlapGoogle bookmarkDel.icio.usTwitterLinkter.huvipstart.huFacebookMyspace bookmarkDiggUrlGuru.huBlogter.huMyspace bookmark