W Osieku zobaczysz najpiękniejsze wieńce dożynkowe z całego województwa

Już za niespełna trzy tygodnie, tj. w niedzielę 31 sierpnia, na terenie gminy Osiek odbędą się XVI. Dożynki Województwa Małopolskiego. Każda z delegacji reprezentujących tego dnia małopolskie gminy będzie miała okazję wziąć udział w Wojewódzkim Konkursie Wieńców Dożynkowych. To już dosłownie ostatni moment, by zapoznać się z regulaminem konkursu!

Dla osieczan jest to z całą pewnością duże wyróżnienie - w bieżącym roku właśnie w tej gminie z Doliny Karpia zaplanowano XVI. Dożynki Województwa Małopolskiego. Zgodnie z tradycją, jedną z atrakcji małopolskiego Święta Plonów będzie Wojewódzki Konkurs Wieńców Dożynkowych.

Ile gmin z terenu województwa małopolskiego skorzysta z okazji do zaprezentowania w dniu 31 sierpnia swojego wieńca...? O tym dowiemy się na dziesięć dni przed Świętem Plonów w Osieku, bowiem każda gmina chcąca wziąć udział w konkursie powinna wytypować jedną delegację wieńcową, liczącą do dziesięciu osób, a następnie zapoznać się z regulaminem konkursu (zobacz tutaj) oraz zaakceptować go, oraz przesłać zgłoszenie (do dnia 22 sierpnia!) na adres Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Osieku.

IWIWSatartlapGoogle bookmarkDel.icio.usTwitterLinkter.huvipstart.huFacebookMyspace bookmarkDiggUrlGuru.huBlogter.huMyspace bookmark